Скинути
Ціна
Бренди
Плавучість
Тип воблера
Вага, г
Довжина, мм
Заглиблення, м

Воблери

Воблери
Відображати:
Сортування
 У воблере застосована магнітна система далекого закидання, що допомагає закидати цю приманку на незвично велику відстань.За характером роботи відноситься до підповерхневих Кренків. При проводці видає дуже частотну гру але з малою амплітудою, шумової капсули немає. Така струмлива г..
320 грн. Податок на обмін: 320 грн.
 В Японії цей воблер зарекомендував себе як один з кращих для лову форелі. Він володіє всіма необхідними якостями - ретельне балансування, відмінні аеро і гідродинаміки. Chubby створює акустичний ефект і, найголовніше, чудово тримається на струмені при лові на швидких річках. У наших ши..
292 грн. Податок на обмін: 292 грн.
 Зберігаючи всі робочі характеристики Chubby ця модель дозволяє дістати до риби на глибині. При троллінгу заглиблюється до 4-х метрів і піднімаючи лопатою муть з дна ловить навіть судака.При проводці занурюється на 2 метри, гра середньої частоти але амплітуда трохи більше ніж звича..
334 грн. Податок на обмін: 334 грн.
 Зберігаючи всі робочі характеристики Chubby ця модель дозволяє дістати до риби що знаходиться на значній глубині. При троллінгу реально домогтися глибини занурення 3 метри, на цій глибині часто провокує велику щуку.При рівномірній проводці займає горизонт 1.2 метра, гра середньої ..
320 грн. Податок на обмін: 320 грн.